Pro partnery

 

Příměstské tábory jsou jedinečným projektem, který řeší problematiku rodičů s hlídáním jejich dětí nejen o letních prázdninách, kdy jsou školy či školky mimo provoz. Je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny v Praze.

 

Rodiče děti nemusí vozit nikam daleko.

Instruktoři si děti ráno vyzvednou na vybraných stanicích metra po celé Praze a ony stráví den s novými kamarády, nabitým programem a večer se zase vrátí k rodičům.

 

Děti jsou od rodičů nabírány v ranních hodinách na několika sběrných místech a sváženy na centrální stanoviště – vybraná základní škola, kde je pro ně připraven sportovní a zábavný program. O děti je postaráno každý všední den po celou dobu prázdnin od 7.00 do 18.00 hodin. Děti mají zajištěn teplý oběd, dopolední i odpolední svačinu a pitný režim.

 

Děti si odnášejí zážitky, mají plnohodnotně strávený prázdninový den, spoustu nových kamarádů, naučí se nové sporty nebo se rozvíjí ve výtvarných a jiných uměleckých aktivitách. A rodiče nemusí mít špatné svědomí, že jejich dítko bloumalo samo venku, když oni museli do práce. Zároveň si však nemusí stýskat, v 18 hodin si je zase rodiče na smluvených stanicích metra vyzvednou a spí ve své posteli.

 

Není omezena kapacita, stačí si jen objednat daný den nebo dané dny týden dopředu.

 

PRO FIRMY A ZÁKLADNÍ ŠKOLY:

 

Přemýšlíte, jakým způsobem vyjít vstříc rodičům o letních prázdninách, kdy jsou školy a školky mimo provoz a rodiče nemají zajištěno hlídání pro své děti?

 

Rádi připravíme Příměstské tábory na míru pro vaši firmu nebo základní školu.

Kontaktujte nás na emailové adrese info@prazdninyvpraze.cz nebo na tel. 702 286 731

 

Veškeré informace o Příměstských táborech včetně přihlášky naleznete na www.prazdninyvpraze.cz

 

NAŠE REFERENCE: