Obecné informace

PRAKTICKÉ INFORMACE

PRVNÍ DEN NA PŘÍMĚSTSKÉM TÁBOŘE

Osobně dovedete dítě na Vámi vybrané sběrné místo / zázemí, kde ho včas předáte instruktorům. Při vyzvednutí dítěte musíte být taktéž včas na sběrném místě / zázemí.
V případě, že chcete aby dítě bylo vyzvednuto jinou osobou, musíme od Vás obdržet písemné potvrzení.
Dítě může na sběrné místo docházet a odcházet i samo kromě 1. rána, kdy ho musíte na sběrné místo přivést a vyřídit administrativu s instruktorem. Pokud bude mít dítě lísteček, že může odejít samo, instruktor ho po ukončení programu na sběrném místě propustí.

ČASTÉ DOTAZY RODIČŮ

Máte ještě volná místa?
Přihlásit se můžete i jeden týden před příchodem na první den. Stačí vyplnit přihlášku a zaškrtnout patřičné dny. V případě, že potřebujete umístit dítě na poslední chvíli, kontaktujte naší infolinku, kde Vám poradí jak postupovat.

Od kolika let můžu přihlásit své dítě na příměstský tábor?
Naše tábory jsou pro děti od 3 let. (Pro tyto menší děti není přímo zařízené spinkání, ale mají možnost odpočinku na žíněnkách. Po obědě si odpočinou třeba s pohádkou.)

Můžu vyzvednout dítě na jiném místě, než kde je ráno předávám instruktorům?
Ano, ale pouze v zázemí. Ráno můžete děti odevzdat na sběrném místě a v odpoledních hodinách (nejpozději do 16:30) si je pak můžete vyzvednout na zázemí v ZŠ.

Jak je to s jídlem a pitným režimem?
Stravování je zajištěno 3x denně (2x svačinka a teplý oběd), samozřejmostí je celodenní pitný režim.

Jaké mají děti zázemí a jak se řeší nepřízeň počasí?
V případě nepříznivého počasí máme k dispozici tělocvičny nebo halu, kde děti tráví čas.

Jak dlouho předem je třeba poslat přihlášku a platbu?
Minimálně týden předem je třeba mít zaslanou přihlášku a zaplaceno.

Může dítě přicházet a odcházet samostatně?
Kromě prvního dne, kdy je nutné podepsat bezinfekčnost při předání dítěte, je možné na základě písemného svolení rodičů, aby dítě odcházelo samostatně.

MAPA SBĚRNÝCH MÍST:

Administrativa první den příměstského tábora:
- U instruktora podepíšete přihlášku a potvrzení o bezinfekčnosti a předáte kopii kartičky pojištěnce.
- Informujte instruktora o zdravotním stavu dítěte.
- Nezapomeňte také na pravidelné léky pro dítě, pokud nějaké užíváte.
- Instruktor může dítě v případě, že nebude zdravé, odmítnout.

Platby:
Je nutné provést platbu před nástupem dítěte na příměstský tábor. Optimálně týden před nástupem. Pokud jste platbu za příměstský tábor provedli pozdě, pro kontrolu přineste prosím potvrzení o úhradě.

Co si vzít s sebou?
Do baťůžku zabalte:
- láhev na pití
- nepromokavou bundu
- boty a oblečení do tělocvičny
- léky, které pravidelně užívát
- ofocenou kartičku pojištěnce
- jízdenku na MHD (přestupní) - doprava na sběrné místo / tam i zpět! Pouze pro děti starší 6 let nebo děti, které nemají "lítačku".

Při celodenním výletě je potřeba, aby dítě mělo celodenní lístek, pokud bude naplánován výlet v rámci Prahy.

PO DOBU KONÁNÍ PROGRAMU OD 7:00 DO 16:30 HOD NENÍ DĚTEM POVOELENO POUŽÍVAT MOBILNÍ TELEFON. NARUŠUJE TO PROGRAM A ODPOUTÁVÁ POZORNOST I OSTATNÍCH DĚTÍ.
Zároveň upozorňujeme, že za cenné věci jako jsou tlefony, větší obnos peněz a drahé hračky neručíme.